Doğu Türkistan Gerçeği

Aşağa gitmek

Doğu Türkistan Gerçeği

Mesaj tarafından Mc_cEzA Bir Ptsi Tem. 13, 2009 11:29 pm
[size=large]Arkadaşlar aşağıdaki okuyacağınız yazıda Mao'nun Komünist Rejimindeki Çin'inin geçmişten bugüne miras bıraktığı akılalmaz planlı bir soykırımı anlatacağım!!![/size]Doğu Türkistanlı Müslüman Türkler,yaklaşık 250 yıldır Çin egemenliği altında yaşamaktalar.Mao ile birlikte gelen Komünist rejim politikası asimile olmayı reddeden insanların fiziksel olarak imha edilmesine yöneldi!
Katledilen insan sayısı korkunç boyutlara ulaştı.Bugün Doğu Türkistan'da yaşayan Müslüman Türkler,"Mao'nun Kızıl Çini"'ndeki zulmün tekrarını yaşamaktadır.Gençler sebepsiz yere tutuklanmakta rejime karşı oldukları iddiası ile idama mahkum edilmekte.
Aşağıdaki sayılara iyi bakın!:

1949-1952 yılları arasında:2 milyon 800 bin!

1952-1957 yılları arasında:3 milyon 509 bin!

1958-1960 yılları arasında:6 milyon 700 bin!

1961-1965 yılları arasında:13 milyon 300 bin! Kişi ya Çin ordusu tarafından katledildi yada rejimin doğurduğu kıtlık sebebiyle ölüme terk edildi!

1965’ten sonraki olaylarda ölen Doğu Türkistanlı sayısı 35 milyon gibi inanılmaz bir rakama ulaştı!Halkın hayatta kalabilen bölümü ise büyük baskı ve işkencelere maruz bırakıldı.

1953 yılında bölgede %75 Müslüman nüfusa karşılık %6 Çinli yaşarken,bu oran 1982 yılında %53 Müslüman’a %40 Çinli olarak değişti.1990 yılında yapılan nüfus sayımında ortaya çıkan %40 Müslüman,%53 Çinli bölgedeki etnik temizliği göstermektedir.
Zoraki doğum kontrolü Çin hükümeti,Doğu Türkistan’daki Müslüman Türk nüfusunun artmasına engel olmak için “doğum kontrolü kanunu” nu da acımasızca uygulamaktadır.Bu yasağa uymayanlar çok ağır cezalara çarptırılmaktadır.Yasağa uymayan kadınlara hiçbir tedbir alınmadan toplu kürtaj yapılmaktadır.Hamile kadınların çocukları zorla karınlarından çıkarılarak öldürülmektedir.1991 yılında Hotenin Karakaş ilçesinde zorunlu kürtaja tabi tutulan annelerin sayısı 18.765’tir.


Çin nükleer denemelerini de bu bölgede yapmakta ve 16 Ekim 1964 yılında başlatılan nükleer denemelerin olumsuz etkileri yüzünden bölge insanı ölümcül hastalıklara yakalanmış,20 bin özürlü çocuk dünyaya gelmiştir.Nükleer denemeler nedeniyle 210 bin civarında Müslüman ölmüş,binlerce sakat kalmış,binlercesi de kansere yakalanmıştır.En sonuncusu ise 1996 yılının Ağustos ayı içinde gerçekleştirilmiştir.Atom denemeleri sonucunda;çevre kirlenmekte,tabiat ve canlılar tahrip olmakta,halk çeşitli hastalıklara yakalanmakta,çocuklar sakat doğmakta ya da ölmektedir…Bu tehlike ve tehdit karşısında halk tamamen savunmasız ve korunmasızdır.

Çin 1964’ten günümüze kadar Doğu Türkistan topraklarında 50’ye yakın atom ve hidrojen bombası patlatmıştır!İsveçli uzmanlar,1984 yılında yapılan yer altı nükleer denemesinde kullanılan 150 ton gücündeki bombanın Richter ölçeğiyle 8.8 büyüklüğünde yer sarsıntısına sebebiyet verdiği tespit etmişlerdir.Ayrıca Çin hükümeti,diğer ülkelerin nükleer artıklarını ve çöplerini kabul etmiş ve bu konuda antlaşmalar imzalanmıştır.
Nitekim;batı ülkelerinin Çin’den ithal ettikleri Doğu Türkistan’da üretilen kuruyemişlerde radyasyon tespit etmeleri üzerine Doğu Türkistan kaynaklı ürünlerin ithalinin yasaklanması,bölgenin yüksek radyasyon tehlikesi altında olmasının bir kanıtıdır.

[size=large]
ARKADAŞLAR YUKARIDA OKUDUKLARINIZ ÇİN'İN BİZ TÜRKLER'E KARŞI BESLEMİŞ OLDUĞU 5000 YILLIK BİR KİNİN ESERİDİR!DOĞU TÜRKİSTAN'DA HALKA DİNİNİ VE TÜRKLÜK BENLİĞİNİ KAYBETTİRİP ONLARI ASİMİLE ETMEKTİR(KENDİ İÇİNDE YOK ETMEKTİR!)DOĞU TÜRKİSTAN'LI KAHRAMANLARIMIZ İSE BU ZULME KARŞI AKIL ALMAZ BİR DİRENİŞ GÖSTERMİŞ VE BU UĞURDA HERŞEYLERİNİ KAYBETMEK PAHASINA OLSA Bİ HER TÜRLÜ İŞKENCELERE MARUZ KALMIŞLARDIR!
[/size]


[size=xx-large]
İSTEDİĞİNİZ YERDE ALINTI YAPIN![/size][size=large]İŞTE 1-2 ÇİN İŞŞKENCESİ TAKTİĞİ!
İNANIN AŞAĞIDAKİNLER ÇİN'İN O MAZLUM KARDEŞLERİMİZE YAPTIKLARININ EN UFAK BİR PARÇASI BİLE DEĞİL!!
[/size]
Konu tamamen carleone_16 arkadaşımıza aittir. Müslümanlara , türklere yapılan bu işkenceye tanık olupta birşey yapamıyoruz. Lütfen bu konuya destek olmak istiyorsanız rica ediyorum aşağıdaki kodu imzanıza ekleyin:

Kod:
[url=http://gtaturkishcity.forummum.net/konular-f14/dou-tyrkistan-geryei-t16.htm#37]çin 'in Türklere - Müslümanlara yaptığı işkenceleri ve zulümü protesto etmek için lütfen buraya tıklayın[/url]
avatar
Mc_cEzA

Mesaj Sayısı : 25
Kayıt tarihi : 09/07/09
Yaş : 27
Nerden : Turkish Rap

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz